Javascript Tool (7.x-1.4) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Edit
cs: Upravit

en: Save
cs: Uložit

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Welcome (new user created by administrator)
cs: Uvítání (nový uživatel vytvořený administrátorem).

en: Edit the welcome e-mail messages sent to new member accounts created by an administrator.
cs: Upravte uvítací e-mailové zprávy, které se posílají novému uživateli, pokud je účet uživatele zřízen administrátorem.
