Javascript Tool (7.x-1.4) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Edit
et: Muuda

en: Save
et: Salvesta

en: Configuration
et: Seadistus

en: Welcome (new user created by administrator)
et: Tere tulemast (administraatori poolt loodud kasutaja)

en: Edit the welcome e-mail messages sent to new member accounts created by an administrator.
et: Muuda tervituskirja, mis saadetakse uutele liikmetele, kelle konto lõi administraator.
