Javascript Tool (7.x-1.4) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: Configuration
he: הגדרות

en: Welcome (new user created by administrator)
he: ברוך הבא (משתמש חדש שנוצר ע"י מנהל)

en: Edit the welcome e-mail messages sent to new member accounts created by an administrator.
he: עריכת הודעת הדוא"ל הנשלחת למשתמשים חדשים שנוצרו ע"י מנהל.
