Javascript Tool (7.x-1.4) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Edit
nl: Bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Installation
nl: Installatie

en: Welcome (new user created by administrator)
nl: Welkom (nieuwe gebruiker aangemaakt door beheerder)

en: Edit the welcome e-mail messages sent to new member accounts created by an administrator.
nl: De welkomstboodschap bewerken die wordt verstuurd als een beheerder een nieuwe gebruiker aanmaakt.
