Javascript Tool (7.x-1.4) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Edit
pl: Edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Installation
pl: Instalacja

en: Welcome (new user created by administrator)
pl: Witaj (nowy użytkownik został utworzony przez administratora)

en: Edit the welcome e-mail messages sent to new member accounts created by an administrator.
pl: Wiadomość mail wysyłana do użytkowników kont założonych przez administratora.
