Javascript Tool (7.x-1.4) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Edit
pt: Editar

en: Save
pt: Salvar

en: Configuration
pt: Configurações

en: Installation
pt: Instalação

en: Welcome (new user created by administrator)
pt: Boas-vindas (novo usuário criado pelo administrador)

en: Edit the welcome e-mail messages sent to new member accounts created by an administrator.
pt: Editar a mensagem de boas-vindas enviada por e-mail a novos membros com a conta criada por um administrador.
