Javascript Tool (7.x-1.4) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Edit
pt: Editar

en: Save
pt: Guardar

en: Configuration
pt: Configuração

en: Installation
pt: Instalação

en: Welcome (new user created by administrator)
pt: Bem-vindo (novo utilizador criado pelo administrador)

en: Edit the welcome e-mail messages sent to new member accounts created by an administrator.
pt: Editar o corpo do email de boas-vindas que é enviado aos novos membros criados por um administrador.
