Javascript Tool (7.x-1.4) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Edit
ru: Редактировать

en: Save
ru: Сохранить

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Installation
ru: Установка

en: Welcome (new user created by administrator)
ru: Добро пожаловать (новый пользователь создан администратором)

en: Edit the welcome e-mail messages sent to new member accounts created by an administrator.
ru: Редактировать приветственные email-сообщения, отсылаемые новым пользователям, учётные записи которых были созданы администратором.
