Javascript Tool (7.x-1.4) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Edit
sk: Upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Welcome (new user created by administrator)
sk: Vitajte (nový používateľ vytvorený administrátorom)

en: Edit the welcome e-mail messages sent to new member accounts created by an administrator.
sk: Zmeniť privítaciu správu, ktorá sa posiela novým členom vytvorených administrátorom.
