Javascript Tool (7.x-1.4) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Edit
tr: Düzenle

en: Save
tr: Kaydet

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Welcome (new user created by administrator)
tr: Hoşgeldiniz (yönetici tarafından oluşturulan yeni kullanıcı)

en: Edit the welcome e-mail messages sent to new member accounts created by an administrator.
tr: Bir yöneticinin oluşturduğu yeni üye hesaplarına gönderilen hoşgeldin e-posta iletisini düzenleyin.
