Javascript Tool (7.x-1.4) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Edit
uk: Редагувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Installation
uk: Встановлення

en: Welcome (new user created by administrator)
uk: Привітання (новий користувач створений адміністратором)

en: Edit the welcome e-mail messages sent to new member accounts created by an administrator.
uk: Відредагуйте вітальні електронні листи до користувачів нових облікових записів, створених адміністратором.
