Javascript Tool (7.x-1.4) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Edit
da: Redigér

en: Save
da: Gem

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Welcome (new user created by administrator)
da: Velkomst (ny bruger oprettet af administrator)

en: Edit the welcome e-mail messages sent to new member accounts created by an administrator.
da: Redigér velkomstbeskeden der sendes til nye medlemmer oprettet af en administrator.
