Javascript Tool (7.x-1.4) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Edit
fa: ویرایش

en: Save
fa: ذخیره

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Installation
fa: نصب

en: Welcome (new user created by administrator)
fa: خوش آمدید (کاربر جدید، ایجاد شده توسط مدیریت)

en: Edit the welcome e-mail messages sent to new member accounts created by an administrator.
fa: پیام‌های پست الکترونیک خوش‌آمدگویی ارسال شده به حساب‌های عضو جدید ایجاد شده توسط یک سرپرست را ویرایش کنید.
