Javascript Tool (7.x-1.4) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Edit
it: Modifica

en: Save
it: Salva

en: Configuration
it: Configurazione

en: Installation
it: Installazione

en: Welcome (new user created by administrator)
it: Benvenuto (nuovo utente creato dall'amministratore)

en: Edit the welcome e-mail messages sent to new member accounts created by an administrator.
it: Modifica il messaggio e-mail di benvenuto inviato ai nuovi utenti creati dall'amministratore.
