jsTree menu (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Administration
it: Amministrazione

en: General settings
it: Impostazioni generali

en: Help
it: Aiuto

en: Default
it: Predefinito

en: Automatic
it: Automatico
