jsTree menu (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Administration
pt: Administração

en: General settings
pt: Definições gerais

en: Help
pt: Ajuda

en: Default
pt: Por defeito

en: Icon settings
pt: Configurações de ícone

en: Automatic
pt: Automático
