jsTree menu (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Administration
sk: Administrácia

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Help
sk: Pomoc

en: Default
sk: Predvolené

en: Automatic
sk: Automatický
