Juicebox HTML5 Responsive Image Galleries (7.x-2.0-beta4) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: None
ps: هېڅ يو

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Media
ps: رسنۍ
