Juicebox HTML5 Responsive Image Galleries (7.x-2.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: None
ast: Nengún

en: Field
ast: Campu

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina
