Junk Test Project (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Subject
be: Тэма

en: E-mail address
be: Адрас E-mail

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў

en: Site information
be: Інфармацыя пра сайт
