Junk Test Project (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Subject
bg: Тема

en: E-mail address
bg: E-mail адрес

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна

en: Site information
bg: Информация за сайта
