Junk Test Project (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: E-mail address
bo: གློག་ཡིག

en: Replacement patterns
bo: བརྗེ་བྱེད་ཀྱི་དཔེ་ཡིག

en: Site information
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་གནས་ཚུལ
