Junk Test Project (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Subject
da: Emne

en: E-mail address
da: E-mail-adresse

en: Replacement patterns
da: Erstatningsmønstre

en: Site information
da: Generel information
