Junk Test Project (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Subject
eu: Gaia

en: E-mail address
eu: Helb. elek.

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: Site information
eu: Gunearen informazioa
