Junk Test Project (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Subject
oc: Objècte

en: E-mail address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Replacement patterns
oc: Motius de remplaçament

en: Site information
oc: Informacions
