Junk Test Project (7.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Subject
bs: Naslov

en: E-mail address
bs: Email adresa

en: Replacement patterns
bs: Zamjenski obrasci

en: Site information
bs: Informacije o web stranici
