Junk Test Project (7.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Body
cs: Text

en: Subject
cs: Předmět

en: E-mail address
cs: E-mailová adresa

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: Site information
cs: Informace o webu
