Junk Test Project (7.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Subject
fi: Aihe

en: E-mail address
fi: Sähköpostiosoite

en: Replacement patterns
fi: Korvauskuviot

en: Site information
fi: Sivuston tiedot
