Junk Test Project (7.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Subject
he: נושא

en: E-mail address
he: כתובת דואר אלקטרוני

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: Site information
he: מידע על האתר
