Junk Test Project (7.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Subject
hr: Naziv

en: E-mail address
hr: Adresa e-pošte

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci

en: Site information
hr: Informacije o lokaciji
