Junk Test Project (7.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Body
id: Isi

en: Subject
id: Judul

en: E-mail address
id: Alamat email

en: Replacement patterns
id: Pola-pola penggantian

en: Site information
id: Informasi situs
