Junk Test Project (7.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Subject
ja: 件名

en: E-mail address
ja: メールアドレス

en: Replacement patterns
ja: 置換パターン

en: Site information
ja: サイト情報
