Junk Test Project (7.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Subject
ro: Subiect

en: E-mail address
ro: Adresa de e-mail

en: Replacement patterns
ro: Modele de înlocuire

en: Site information
ro: Informațiile site-ului
