Junk Test Project (7.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Subject
ru: Тема

en: E-mail address
ru: E-mail адрес

en: Replacement patterns
ru: Подстановочные шаблоны

en: Site information
ru: Информация о сайте
