Junk Test Project (7.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Subject
sv: Ämne

en: E-mail address
sv: E-postadress

en: Replacement patterns
sv: Ersättningsmönster

en: Site information
sv: Information om webbplatsen
