Junk Test Project (7.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Subject
tr: Konu

en: E-mail address
tr: E-posta adresi

en: Replacement patterns
tr: Değiştirme şablonları

en: Site information
tr: Site bilgisi
