Junk Test Project (7.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: Subject
es: Asunto

en: E-mail address
es: Dirección de correo electrónico

en: Replacement patterns
es: Patrones de reemplazo

en: Site information
es: Información del sitio
