Just SMTP (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: On
cs: Zapnuto

en: Password
cs: Heslo

en: Mail
cs: E-mail

en: Off
cs: Vypnuto

en: SMTP Authentication
cs: SMTP autentifikace

en: SMTP server settings
cs: Nastavení SMTP serveru

en: The address of your outgoing SMTP server.
cs: Adresa odchozího SMTP serveru.

en: this page
cs: tato stránka

en: Your PHP installation does not have SSL enabled. See the !url page on php.net for more information. Gmail requires SSL.
cs: Vaše instalace PHP nemá aktivované SSL. Podívejte se na !url stránku php.net pro více informací. Gmail vyžaduje SSL.

en: OpenSSL Functions
cs: Funkce OpenSSL

en: Leave blank if your SMTP server does not require authentication.
cs: Ponechte prázdné pokud váš SMTP server nevyžaduje autentifikaci.

en: SMTP Username.
cs: Uživatelské jméno na SMTP server.

en: check the logs
cs: zkontrolovat záznamy logů

en: Turn this module on or off
cs: Zapněte nebo vypněte tento modul

en: A test e-mail has been sent to @email. You may want to !check for any error messages.
cs: Testovací e-mail byl odeslán na @email. Můžete zkontrolovat !check chybové zprávy (pokud jsou).

en: Send test e-mail
cs: Odeslat testovací e-mail

en: E-mail address to send a test e-mail to
cs: E-mailová adresa pro zaslání testovacího e-mailu

en: Type in an address to have a test e-mail sent there.
cs: Napište e-mailovou adresu, na kterou se má zaslat testovací e-mail.

en: Error sending e-mail from @from to @to : !error_message
cs: Chyba při odesílání e-mailu od @from pro @to : !error_message
