Just SMTP (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: On
gl: Activo

en: Password
gl: Contrasinal

en: Mail
gl: Correo-e

en: Off
gl: Desactivado
