Just SMTP (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Mail
kn: ಮೈಲ್

en: Off
kn: ಜಡ

en: Encryption
kn: ಗೂಢಲಿಪೀಕರಣ

en: SMTP Authentication
kn: SMTP ದೃಢೀಕರಣ

en: Auto
kn: ಸ್ವಯಂಚಾಲಿತ

en: OpenSSL Functions
kn: OpenSSL ಕ್ರಿಯೆಗಳು
