Just SMTP (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Username
bg: Потребителско име

en: On
bg: Включи

en: Password
bg: Парола

en: Mail
bg: Адрес e-mail

en: Off
bg: Изключи
