Just SMTP (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Username
eo: Uzantnomo

en: On
eo: Ŝaltita

en: Password
eo: Pasvorto

en: Mail
eo: Retpoŝto

en: Off
eo: Malŝaltita
