Just SMTP (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Username
is: Notendanafn

en: On
is: Virkjað

en: Password
is: Lykilorð

en: Mail
is: Póstur

en: Off
is: Af
