Just SMTP (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: On
lt: Įjungta

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Mail
lt: Paštas

en: Off
lt: Išjungta

en: Auto
lt: Automatiškai
