Just SMTP (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: On
ca: Actiu

en: Password
ca: Contrasenya

en: Mail
ca: Correu

en: Off
ca: Inactiu

en: Encryption
ca: Xifrat

en: SMTP server settings
ca: Paràmetres del servidor SMTP

en: SMTP server
ca: Servidor SMTP
