Just SMTP (7.x-2.0) - en to uk translation catalogue (28 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: On
uk: Увімкнено

en: Password
uk: Пароль

en: Mail
uk: Пошта

en: Off
uk: Вимкнено

en: Encryption
uk: Шифрування

en: SMTP Authentication
uk: Авторизація SMTP

en: Auto
uk: Авто

en: Install options
uk: Опції встановлення

en: SMTP server settings
uk: Налаштування SMTP-сервера

en: The address of your outgoing SMTP server.
uk: Адреса вашого вихідного SMTP-сервера.

en: SMTP port
uk: Порт SMTP

en: this page
uk: поточна сторінка

en: OpenSSL Functions
uk: Функції OpenSSL

en: Leave blank if your SMTP server does not require authentication.
uk: Залиште порожнім, якщо ваш SMTP-сервер не вимагає авторизації.

en: SMTP Username.
uk: Ім'я користувача SMTP.

en: check the logs
uk: перевірити журнали

en: Turn this module on or off
uk: Увімкніть або вимкніть цей модуль

en: SMTP server
uk: Сервер SMTP

en: Send test e-mail
uk: Відправити тестовий лист

en: E-mail address to send a test e-mail to
uk: Адреса електронної пошти для відправки тестового електронного листа на

en: Type in an address to have a test e-mail sent there.
uk: Введіть адресу щоб мати змогу отримувати на неї тестові повідомлення.

en: You must enter an SMTP server address.
uk: Необхідно ввести адресу SMTP-сервера.

en: You must enter an SMTP port number.
uk: Ви повинні ввести номер порту SMTP.

en: Encrypt
uk: Шифрування

en: Drupal SMTP test e-mail
uk: Тестове SMTP-повідомлення від Drupal.

en: If you receive this message it means your site is capable of using SMTP to send e-mail.
uk: Якщо ви отримали це повідомлення, то сайт може використовувати SMTP для відправки електронної пошти.

en: SMTP password. If you have already entered your password before, you should leave this field blank, unless you want to change the stored password.
uk: Пароль SMTP. Якщо ви вже вводили пароль раніше, вам слід залишити це поле порожнім, хіба що ви хочете змінити збережений пароль.
