Just SMTP (7.x-2.1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: On
ja: オン

en: Password
ja: パスワード

en: Mail
ja: メール

en: Off
ja: オフ

en: SMTP Authentication
ja: SMTP認証

en: SMTP port
ja: SMTP ポート

en: Leave blank if your SMTP server does not require authentication.
ja: SMTPサーバーが認証に対応していない場合は空白にします。

en: SMTP Username.
ja: SMTPユーザー名。

en: SMTP server
ja: SMTPサーバー
