Just SMTP (7.x-2.2) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: On
he: פעיל

en: Password
he: סיסמה

en: Mail
he: מייל

en: Off
he: כבוי

en: SMTP Authentication
he: אימות SMTP

en: Leave blank if your SMTP server does not require authentication.
he: השר ריק אם שרת ה-SMTP שלך לא דורש אימות.

en: SMTP Username.
he: שם משתמש SMTP.

en: SMTP server
he: שרת SMTP
