Just SMTP (7.x-2.2) - en to hu translation catalogue (30 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: On
hu: Be

en: Password
hu: Jelszó

en: Mail
hu: Levél

en: Off
hu: Ki

en: Encryption
hu: Titkosítás

en: SMTP Authentication
hu: SMTP azonosítás

en: Install options
hu: Telepítési opciók

en: SMTP server settings
hu: SMTP szerver beállítások

en: The address of your outgoing SMTP server.
hu: A kimenő SMTP szerver címe

en: this page
hu: itt

en: Your PHP installation does not have SSL enabled. See the !url page on php.net for more information. Gmail requires SSL.
hu: A telepített PHP-hoz nincs engedélyezve az SSL-támogatás. További tudnivalók a php.net oldalán találhatók: !url. A Gmail esetében szükséges az SSL támogatása.

en: OpenSSL Functions
hu: OpenSSL funkciók

en: Leave blank if your SMTP server does not require authentication.
hu: Üresen kell hagyni, ha az SMTP kiszolgáló nem igényel hitelesítést.

en: SMTP Username.
hu: SMTP felhasználónév.

en: check the logs
hu: naplók ellenőrzése

en: Turn this module on or off
hu: A modul be- és kikapcsolása.

en: SMTP server
hu: SMTP kiszolgáló

en: A test e-mail has been sent to @email. You may want to !check for any error messages.
hu: @email e-mail címre próbaképpen egy teszt üzenet el lett küldve. Célszerű ellenőrizni az esetleges hibaüzeneteket: !check

en: Send test e-mail
hu: Teszt e-mail küldése

en: E-mail address to send a test e-mail to
hu: A teszt e-mail küldésére szolgáló e-mail cím.

en: Type in an address to have a test e-mail sent there.
hu: Tesztüzenet küldéséhez itt lehet megadni a címzettet.

en: You must enter an SMTP server address.
hu: Érvényes SMTP szerver címet kell megadni.

en: You must enter an SMTP port number.
hu: Meg kell adni az SMTP-kiszolgáló portszámát.

en: The provided from e-mail address is not valid.
hu: A megadott feladó e-mail cím nem érvényes.

en: The submitted from address (@from) is not valid.
hu: @from érvénytelen feladó címnek.

en: Error sending e-mail from @from to @to : !error_message
hu: A levél @from feladótól @to címzettnek való kézbesítése során hiba történt: !error_message

en: Drupal SMTP test e-mail
hu: Drupal SMTP teszt e-mail

en: If you receive this message it means your site is capable of using SMTP to send e-mail.
hu: Ez az üzenet azt jelzi, hogy a webhely képes az SMTP használatával e-mailt küldeni.

en: SMTP password. If you have already entered your password before, you should leave this field blank, unless you want to change the stored password.
hu: SMTP jelszó. Ha már korábban meg lett adva, akkor üresen kell hagyni. A korábban már eltárolt jelszó megváltoztatásához viszont itt lehet megadni az újat.
