Just SMTP (7.x-2.2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: On
mr: वर

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Mail
mr: ईमेल

en: Off
mr: बंद
